19 - 21. okt. 201844. Rally Košice foto

31. aug - 1. sept2. DeutschMann Rallye Trebišov» foto

13.-14. júl 2018X. Rally Lubeník foto

25-26. máj 201845. Rallye Tatry foto, video

13-14. apríl 201724. Rally Prešov foto

Náročný pretek v Prešove a príprava na Rally Lubeník

29. až 30. apríla 2011 sa konal prvý majstrovský pretek v Prešove do ktorého sa zapojil aj VMS Rally Team Vlachovo. Po piatkovom slávnostnom štarte už nič nebránilo posádkam odštartovať v sobotu do rýchlostných skúšok.

„V prvej sekcii preteku sme nahodili dobré tempo a dosiahnutými časmi sme tak veľmi dobre konkurovali posádkam vo vlastnej kategórií RP1. V druhej časti nás hneď po štarte zradila technika, keď na technicky náročnom prejazde nevydržala predná náprava s ktorou sme ešte dokončili rýchlostnú skúšku. Po nej sme však museli z preteku odstúpiť.“ povedal M. Adami.

O 3 týždne neskôr 21. apríla sa konalo nasledujúce podujtie Rally Tríbeč. Teamu sa bohužial nepodarilo súťažné vozidlo opraviť do termínu ukončenia registrácie.

VMS Team tak nastúpi opäť na súťažné trate už 9. júla na RALLY Lubeník MSR BETI Racing III.

„Na tento pretek sme po krátkej pauze pripravený a srdečne Vás pozývame do Lubeníka kedže je vzdialený iba 40km z Vlachova“ dodal na záver J. Elexa.


Fotogaléria Rally Prešov »

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design