19 - 21. okt. 201844. Rally Košice foto

31. aug - 1. sept2. DeutschMann Rallye Trebišov» foto

13.-14. júl 2018X. Rally Lubeník foto

25-26. máj 201845. Rallye Tatry foto, video

13-14. apríl 201724. Rally Prešov foto

MRC Betliar

25.9.2010

Po menšej nehode na MSR Rally v Košiciach VMS Rally Team odštartoval naplno do posledného podujatia MRC 2010 v Betliari.

J. Elexa:

„V Košiciach nás čakali náročné rýchlostné skúšky ktoré overili našu pripravenosť nielen po technickej ale i komunikačnej stránke, hlavne sme sa snažili nespraviť žiadnu chybu, keďže sme mali ešte pred sebou posledne podujatie MRC, čo sa nám však na druhej RS Ružín nepodarilo a vyleteli sme tak po nedobrzdení mimo trať pričom sme trafili železnú závoru, ale i napriek rozbitej prednej časti auta sme do cieľa súťaže po menšej oprave v servise pokračovali ikeď už nie celkom naplno.“

Dni víkendu pred podujatím v Betliari boli v tíme náročné museli opraviť dosť značne zdeformovanú prednú časť karosérie, čo sa po vyklepaní a vyvarení podarilo a mohli tak štartovať do posledného podujatia MRC.

V Betliari boli pripravene štyri rýchlostné skúšky Podsúľová-Súľová a Hnilec-Súľová, počasie vyšlo krásne, a tak nič nebránilo vyštartovať do prakticky domácich RS naplno, lenže znova vozidlo neobišli technické problémy.

M. Adami:

„Po prvých par sto metroch sme začali pociťovať oveľa slabší ťah motora, pričom sme zistili, že plynový pedál reaguje len tesne pred koncom plného zošliapnutia. V cieli RS sme potom našli príčinu ktorou bolo vytrhnutie boudenu lanka s karosérie, čo sa nám našťastie podarilo opraviť a dojazdiť tak podujatie aj napriek takmer 60 sekundovej strate.“

Na konci podutia ešte čakalo všetkých súťažiacich celkove vyhodnotenie sezóny 2010, tak po spočítaní všetkých bodov s podujatí nás neminulo zaslúžené druhé miesto vo svojej triede rozdelenej podľa objemu motora a náhonu nápravy.

VMS Rally Team


Výsledky MRC Betliar


Video Betliar - video je linkované so súhlasom www.roznava24.sk

Pre prehratie videa je potrebné mať nainštalovaný Adobe Flash Player

Fotogaléria

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design