19 - 21. okt. 201844. Rally Košice foto

31. aug - 1. sept2. DeutschMann Rallye Trebišov» foto

13.-14. júl 2018X. Rally Lubeník foto

25-26. máj 201845. Rallye Tatry foto, video

13-14. apríl 201724. Rally Prešov foto

autodielyonline24.sk

Jar sa už blíži a vonku sa začína otepľovať. Najmä keď už zima ustáva, Vaše auto je vystavené riziku prehrievania. V zime je tento problém dosť nepravdepodobný, vďaka skutočnosti, že prúdenie vzduchu a nízke teploty vonku ochladia systém Vášho vozidla. Ale čo robiť teraz, keď vychádza slnko a teploty stúpajú? Preto potrebujeme chladiaci systém. Kedykoľvek je motor Vášho auta horúci, tento podstatný systém ho schladí, čím zabraňuje prehriatiu.

Reklama

Nepracuje Váš chladiaci systém v poslednej dobe bezchybne? Mali by ste rýchlo konať. Ak je motor Vášho auta pričasto prehriaty, môže to spôsobiť vážne následky a v najhoršom prípade to môže viesť ku kompletnému zlyhaniu motora. Čo však môžete spraviť? Ako prvé Vám môže napadnúť návšteva servisu, ale ak máte určité znalosti a základné zručnosti, môžete si to spraviť samostatne. To Vám ušetrí mnoho času a peňazí. Neviete, kam sa máte obrátiť ohľadom ideálnych komponentov? S tým Vám môžeme pomôcť.

autodielyonline24.sk ponúka široký sortiment kvalitných náhradných dielov, pretože spolupracujeme iba so spoľahlivými dodávateľmi. Navyše Vám môžeme garantovať veľmi nízke ceny. V prvom rade si budete musieť zvoliť značku Vášho auta, model a motor, aby sme Vám mohli ponúknuť ideálne náhradné diely, ktoré budú určite pasovať do Vášho auta. Teraz je už len na Vás, aby ste si vybrali z kvalitných chladiacich systémov alebo ohrievačov od niekoľkých známych a spoľahlivých značiek, ako napríklad Vaico, Swag, Topran, Gates, Febi Bilstein, Metzger, Calorstat, EPS, Vemo, Behr, Valeo, Hella, Meat & Doria a mnoho ďalších.

Ak máte nejaké otázky ohľadom komponentov alebo objednávacieho procesu, môžete kontaktovať kompetentných a veľmi priateľských odborníkov nášho zákazníckeho servisu. U nás sa bude cítiť každý zákazník ako kráľ. Už viac slov netreba, navštívte sami náš Online Obchod a presvedčte sa, že sme pre Vás najlepším partnerom pre opravu a údržbu Vášho milovaného vozidla.


/Reklamna/

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design