18 - 20. okt. 201945. Rally Košice foto, video

20 - 21. sept. 201911. Rallye Veľký Krtíš foto, video

30-31. aug 20193. DeutschMann Rallye Trebišov» foto, video

5-6. júl 201925. Rally Prešov » foto

11. Rallye Veľký Krtíš

Predposledným podujatím rally sezóny 2019 bolo 11. Rallye Veľký Krtíš, ktorý sa vďaka veľkému zanieteniu miestnym nadšencom motoristického športu vrátil späť do Veľkého Krtíša po 3O. rokoch.

V piatok večer sa Vlachovo Motorsport Team predstavil na slávnostnom štarte na námesti A.H.Škultétyho v zložení posádky M. Adami – M. Gallo s Hondou Civic. Piatkové obhliadky rýchlostných skúšok napovedali že sa bude pretek niesť vo veľmi rýchlom tempe s vysokými maximálkami a rýchlymi horizontmi.

Pekné slnečné počasie prilákalo v sobotu k tratiam veľké množstvo divákov. Posádka teamu z Vlachova sa snažila od začiatku zabojovať o čo najlepšie umiestnenie v triede čo im po prvej sekcii prinieslo tretie miesto v triede. V poobedňajšej druhej sekcii dvoch rýchlostných skúšok si už svoje umiestnenie podržali a snažili sa neurobiť na rýchlych tratiach žiadne chyby, ktoré tak mnohé posádky vyradili z bojov.

"Tento pretek bol pre nás úplne novým a zároveň veľmi náročným. Jazdilo sa na vo vysokých rýchlostiach s priemernou rýchlosťou okolo 100km/h, čo veľmi nevyhovovalo našej prevodovke. Na trati bolo veľa zradných miest, nebezpečných rýchlych horizontov na ktorých sa doslova lietalo. Technika nám vydržala na čom majú zásluhu chalani v servise, ktorý mali ešte pred samotným štartom plné ruky práce so zablokovanými zadnými brzdami za čo im chcem poďakovať" povedal Marek Adami.

Posádka si tak z Veľkého krtíša domov doniesla domov poháre a cenné body za tretie miesto v tirede, ktoré ich v priebežnom hodnotení sezóny posunuli na 4. miesto triede RP2. Sezónu už tradične uzavrie pretek v Košiciach, ktorý sa bude konať ako dvojdňové samostatne započítavané podujatie.

"Týmto chcem pozvať všetkých našich fanúšikov, reklamných partnerov ako aj nadšencov motoristického športu na 45. Rally Košice, ktoré sa budú konať 18-20. októbra 2019 v blízkom okolí Košic" ... dodal na záver vedúci teamu Ing. Ľuboš Gál.

Ďakujeme našim partnerom za podporuFotogaléria z 11. Rallye Veľký Krtíš

Foto ©:Jozef Pisch, autosportfoto.sk - Tibor Szabosi , Martin Hlinka, VMS ...

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design