19 - 21. okt. 201844. Rally Košice foto

31. aug - 1. sept2. DeutschMann Rallye Trebišov» foto

13.-14. júl 2018X. Rally Lubeník foto

25-26. máj 201845. Rallye Tatry foto, video

13-14. apríl 201724. Rally Prešov foto

VMS Rally Team s novou technikou na 23. Rally Prešov

Ako už VMS Rally Team pred časom informoval, po dlhých piatich rokoch snaženia sa mu podarilo začiatkom tohto roka zakúpiť súťažný špeciál Honda Civic 1.6 V-TEC.

S novým súťažným vozidlom sa členovia teamu rozhodli po krátkej príprave zamieriť priamo na 23. Rally Prešov konaného v dňoch 28-29. apríla 2017, ktorý bol v poradí 2. pretekom majstrovstiev Slovenska v Rally sezóny 2017 a zabojovať tak vrámci hodnotenia Slovenského Rally Pohára - SRP.

23. Rally Prešov 2017

Pred podujatím bolo samozrejme potrebné auto pripraviť a osloviť spoľahlivého jazdca, ktorý tak zastúpil aktuálne časovo zaneprázdneného J. Elexu. Voľba padla na nášho dobrého známeho Matúša Pavlíka, ktorý nám s účasťou v Rally pomáha od našich úplných začiatkov. Pozvanie na sedadlo jazdca Matúš prijal. Po krátkom spoločnom teste už členom teamu a posádke M. Pavlík - M. Adami nič nebránilo naložiť auto a cestovať do Prešova.

23. Rally Prešov 2017

Samotný pretek sa skladal z troch rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou 24 km. Už pri obhliadkach trate posádka skonštatovala, že pretek bude veľmi náročný, čo sa samozrejme potvrdilo. Hneď na prvej rýchlostnej skúške RS1 - Cemjata vypadlo niekoľko posádok zo štartového poľa.

23. Rally Prešov 2017

"Našu súťažnú techniku sme prišli do Prešova hlavne testovať, oboznamovať sa s ňou v rôznych podmienkach. Väčšina trate bola vyťahaná blatom, tak sme súťažné tempo zvoľnili a za náš cieľ sme zvolili dôjsť do cieľa s celým autom. To sa nám podarilo a nakoniec sme si z Prešova odniesli poháre a body za 3. miesto v triede RP2" skonštatoval M. Adami

23. Rally Prešov 2017

" Na záver patrí samozrejme poďakovanie našim partnerom a taktiež Matúšovi Pavlíkovi, ktorý nám na podujatí v Prešove pomohol s mnohými problémami. Tešíme sa na ďalšie podujatie na ktorom budeme môcť získavať nové skúsenosti s našou súťažnou technikou " dodal na záver M.Adami.


Fotogaléria z 23. Rally Prešov

Foto ©:Rallysports.sk, Mediaracing.sk, Mimo

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design