15-16. spet. 20232. Rallye Dobšiná foto a video ,

25-27. máj 202350. Slovakia Rallye Tatry foto, video

26-29. máj 2023Rally Maad Sečovce video ,Najbližšie podujatie: 11. Rally Liptov

VMS Rally Team bilancuje sezónu 2018

Aktuálnu sezónu v Slovenskom rally šampionáte už tradične uzatvárali 44. Rally Košice, ktoré sa konali koncom októbra. V štartovom poli bolo prihlásených celkovo 63 posádok z ktorých 13 štartovalo v rámci seriálu Slovenského Rally Pohára (SRP). Nočný dážď a nízke ranné teploty predpovedali na trati ťažké podmienky. Posádke Marek Adami - Miloš Gallo sa napriek tomu podarilo svojimi časmi vyjazdiť na štyroch rýchlostných skúškach 3.miesto v triede RP2.

44. Rallye Košice

"S dosiahnutým výsledkom sme spokojný, súťažné podmienky boli veľmi ťažké, postupne sme zrýchľovali a splnili sme si náš cieľ získať potrebné množstvo bodov" ... povedal copilot Miloš Gallo.

Ako už Miloš naznačil ich pódiové umiestnenie v Košiciach zabezpečilo posádke Vlachovského rally teamu dostatočný počet bodov aby sa v celoročnom hodnotení umiestnili v rámci svojej obsahovej triedy RP2 na 3. mieste a v absolútnom poradí Slovenského rally pohára obsadili pekné 5. miesto z približne dvadsiatky štartujúcich posádok.

"Sezóna 2018 dopadla nad moje očakávanie, tri krát sme stáli na pomyselných stupňoch víťazov, technika nám fungovala celý rok v podstate bez problémov. Naučili sme sa pracovať s nastavením podvozku, odstránili sme opakujúce sa problémy s elektronikou a auto sa nám spoločnými silami podarilo obliecť do nového teamového dizajnu. Za tým všetkým sú samozrejme nespočítateľné hodiny prác a snahy, ktoré nám nakoniec priniesli náš prvý sezóny úspech v podobe 3.miesta v triede. Ďakujem navigátorom Lukášovi a Milošovi za výbornú spoluprácu v aute. " skonštatoval Marek Adami.

"Chcel by som sa týmto vo svojom mene ako aj v mene celého teamu poďakovať našim sponzorom ako aj našim darcom 2% z daní bez ktorých finančnej podpory by sme tento náročný šport nevedeli zvládnuť. Poďakovanie patrí samozrejme aj všetkým členom teamu, ktorý sa pravidelne zúčastňovali súťažných podujatí, ale aj tým ktorý nám inak pomáhali počas celej sezóny ..." dodal na záver teamový vedúci Ing. Ľuboš Gál.


44. Rallye Košice 2018 - VMS Rally Team


Fotogaléria z 44. Rallye Košice

Foto ©: Jozef Pisch - mediaracing.sk, VMS

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design