18 - 20. okt. 201945. Rally Košice foto, video

20 - 21. sept. 201911. Rallye Veľký Krtíš foto, video

30-31. aug 20193. DeutschMann Rallye Trebišov» foto, video

5-6. júl 201925. Rally Prešov » foto

3. DeutschMann® Rallye Trebišov

Ďalším podujatím aktuálnej rally sezóny bol pre Vlachovo Motorsport Team tretí ročník DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorý sa konal 30 - 31. augusta 2019. Podujatie začalo slávnostným štartom s predstavovaním jednotlivých súťažných posádok na námestí v centre mesta Trebišov. Hlavný partner spoločnosť DeutschMann® pripravil pre divácku kulisu ako aj posádky bohatý sprievodný program, od podpisových kariet pre najmenších v predštartovej Rally zóne až po večerný koncert kapely OLYMPIC.

Pre súťažnú posádku v zložení Marek Adami - Miloš Gallo sa súťažní deň v sobotu skladal z troch rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou RS 37 km.

"Prvá rýchlostná skúška Regeta bola pre nás nesmierne náročná, trať bola úzka, rýchla a na mnohých miestach bolo vyťahaného priveľa bordelu po predchádzajúcich dvoch prejazdoch vozidiel majstráku. Nevedeli sme si tam nájsť správne tempo a veľa sme tam stratili" ... povedal Marek Adami.

Na ďalších dvoch rýchlostných skúškach sa posádka z Vlachova snažila stratu stiahnuť čo sa im aj podarilo a po poslednej skúške im ich snaha priniesla pódiové tretie miesto v triede RP2 a 7. miesto v absolútnom poradí vrámci Slovenského Rally Pohára.

"Na tento pretek sme sa pripravovali hlavne po technickej stránke, keďže nás na predchádzajúcej súťaži trápil problém s prehrievaním motora. Podmienky v Trebišove boli veľmi náročné, teplota sa šplhala k 35°C čo otestovalo techniku ale aj samotnú posádku. Chcem sa poďakovať našim reklamným partnerom, členom občianskeho združenia, ktorý sa aktívne zapojili a teším sa na ďalší pretek ktorý sa bude konať 20-21 septembra v okolí Veľkeho Krtíša" ... dodal na záver vedúci teamu Ing. Ľuboš Gál.

Ďakujeme našim partnerom za podporu


3. DeutschMann® Rallye Trebišov - VMS Rally Team


Fotogaléria z 3. DeutschMann® Rallye Trebišov

Foto ©:Jozef Pisch, DeutschMann®, Rally-sports.sk, autosportfoto.sk, Michal Tiňo - Rally.sk

Naše ambície

V rámci rozvoja VMS Rally Teamu pripravujeme organizovanie motoristických a športových podujatí spolupracujúc s inými organizáciami, taktiež v oblasti dopravnej výchovy mládeže.

Našim zámerom do budúcej sezóny je hlavne príprava novej techniky pre motoristické súťaže MSR.

Copyright © 2009 VMS Rally Team
Všetky práva vyhradené
Created by: inMAD Design